Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét vörös vagy sötét lila...

Sötét vörös vagy sötét lila (violet)? Kép lent.

Figyelt kérdés

A szemem színe barna, kicsit bordós. A hajam eredeti színe sötétbarna, tehát valami sötétebb árnyalatot szeretnék. De nem tudok dönteni..Violet vagy vörös?

Én:

[link]


Lila:

[link]


Vörös:

[link]



2014. máj. 22. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól a 3-3 Syosstól fekete lenne a hajad, ami fényben picit lilás. Végülis, jó lehet, csak nagyon természetellenes. A másik meg egyáltalán nem illik hozzád.
2014. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem pont a márka a lényeg, az csak ilyen hozzávetőleges szín.:) Olyat szeretnék ami azért ne csak fényben látszódjon hogy lilás..:(
2014. máj. 22. 20:36
 3/8 A kérdező kommentje:
De a vörös amúgy miért nem illik hozzám?
2014. máj. 22. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább az első, de szerintem a mostani hajszíned jobb. Vörösen én sem tudlak elképzelni valamiért.
2014. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tényleg annyira gáz lenne nekem a vörös? Játszottam egy kicsit egy online hajpróbálgatós oldalon.. szerintem annyira nem gáz, vagy igen?

[link]

2014. máj. 28. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha csak pár tincset festenél vörösre és maradna a sötétbarna?
2014. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem fog jól állni a vörös soha az életben, mert tél típus vagy.. max a nagyon markáns piros, viszont annak karbantartásától fél éven belül letörik a hajad a füledig.. én is szeretnék vörös hajat, de úgy néznék ki vele mint egy génhibás csincsilla.. sajnos ezt dobta a gép :/
2014. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a lila sokkal jobban áll, mert a vörös nem illik a bőrszínedhez!És tényleg tél típus vagy!
2014. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!