Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj hajra! Hogyan...

Ricinusolaj hajra! Hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már ezer kérdés volt erről, de nem tudom eldönteni, hogy csináljam úgyhogy jó lenne ha valaki végre megmondaná a tutit: higítsam valamivel a ricinusolajat? az egész hajamra felkenjem? milyen gyakorisággal érdemes használni? mennyi idő után vettetek észre bármi változást a hajatokon? egyébként lassan növő, száraz végű, töredezésre hajlamos hajam van.
2014. máj. 22. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Változó. Használhatod csak a hajvégre is, mint hajvégápoló.

Kenheted az egész hajadra is. Higitani nem kell feltétlenül, de egy igen sűrű olajról van szó, tehát célszerű előtte mikróban kicsit felmelegíteni, vagy rakhatsz hozzá olíva olajat is. Pakolásnak egész éjjel a fejeden maradhat, bár nem kényelmes így aludni.


A szárazságon nagyon segít. Én pakolásként olyan 2 hetente használom, de a haj végét gyakrabban bekenem egy kicsit.

2014. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!