Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington jumbo meleg hajcsava...

Remington jumbo meleg hajcsavaróval gyönyörű hullámokat csinálok, de 10 percig se tart. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Derékig érő nem szögegyenes hajam van, nincs fazonra vágva. Előtte mosom balzsamozom, hőformázós taft hajhabot használok, utána pedig hajlakkot. Mindezek ellenére egy kicsit összerázom és 10 perc múlva egyenes. (elsőre arra fogtam hogy kevés habot és lakkot használtam, majd utána többet tettem rá, ugyanúgy kiegyenesedik és még ragacsos is) Előtte kipróbàltam ugyanígy a hajsütő vasat is, de az etedmény ugyanez. Teljesen tanácstalan vagyok. Talán ha fokozatos fazonra vágatnám megtartaná?

2014. máj. 23. 02:47
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


sajnos én is így vagyok, hiába minden, kidobja, akár milyen a fazon - vagy nincs.

Nekem akkor maradt nagyjából úgy (ugyanolyan nem maradt), amikor fodrász csinálta, de akkor 3 napig loknis volt.

Itthon ha megcsinálom, pár óra.

Lehet hogy túlságosan "egészséges" a hajad, mert nekem pl nagyon szép, fényes, selymes és emiatt dobja le. Anyukámnak kicsit száraz és akármit csinál vele, úgy áll mint a cövek, meg se mozdul.

2014. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!