Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik hajszárító...

Szerintetek melyik hajszárító lenne a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. máj. 23. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesítmény alapján a Rowenta (2300 W - más oldalon írják), én viszont a Remingtont venném (az is van itthon). Hajszárítóban (szerintem) az a legjobb márka a három közül.
2014. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Derékig érő hajam van, elég sok. Számít hogy 2000W, 2200W, vagy 2300W?

Annál gyorsabban szárít, vagy hogy van ez? Nem értek hozzá.

Jól néztem hogy ez mind a 3 ionos, ugye?

Mekkora a különbség a 2000W-os és a 2300W-os között? Mármint hatásfokban.

2014. máj. 23. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyorsabban szárít és többet fogyaszt (de nyilván ha jóval előbb megszárítja, mint az alacsonyabb teljesítményű, akkor végeredményben kevesebbet fogyaszt).


Sajnos nem tudom, hogy ennyire kicsi teljesítménykülönbségnél mennyit jelent percekben, én egy nagyon pici teljesítményű kompaktot (~1000 W) cseréltem 2200-es Remingtonra.

A régivel 1 órán belül soha nem végeztem, ezzel a csípőcsontig érő hajam 15 perc alatt megvan (télen valamivel több idő kell, de akkor is félórán belül úgy, hogy azzal már ki merek menni).

2014. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2014. máj. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!