Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes a gyanta helyett az...

Érdemes a gyanta helyett az epilátorra áttérnem?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve gyantáztatok de elegem lett abbol hogy mielött elmegyek a kozmetikába akkor már nem tudok utcára menni nyáron mert szőrős a lábam. Három hetente szoktam járni de a harmadik héten már nem szép a lábam. Ha két hetente járnék akkor meg még nem lehetne legyantázni rendesen. Gondolkodok az epilátorba de nem tudok semmi különösebbet róla. Mivel az otthoni használatos akkor azt bármikor ha zavar akkor le tudom szedni a lábamat? Van olyan hasznom mint a gyant?

2014. máj. 24. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Az epilátor ugyanúgy nem tudja a kisebb szálakat kiszedni, mint a gyanta sajnos :( De azért mégiscsak jó, hogy kéznél van, és nem kell kozmetikushoz járnod.
2014. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Braun 7181 epilátorom van, kb amint kibújik a szőr azt már ki lehet szedni vele... nem kell meghagyni egy mm-esre sem. Szóval én ajánlom.

Ilyenem van: [link]

Olcsóbbakat is próbáltam, de azok nem képesek rendesen epilálni, mert nekem erős a szőröm.

2014. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. máj. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!