Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segitsen rajtam! Mit...

Valaki segitsen rajtam! Mit tehetnék? Lány vagyok és szőrös a karom és engem zavar!

Figyelt kérdés

Barna ,gyenge szőrszálak vanak a karomon végig és zavar nagyon ! rövid ujjú felsőt sem merek felvenni már :( ÍRJON valaki aki hasonló problémával szenved ! szenvedett ..

mit tehetnék?


2014. máj. 25. 15:50
 1/9 Ramcsiii ***** válasza:
Uramisten,hát nehogy már most zavar,akkor eddig mit csináltál ha zavart? Ha nem is annyira látszik nem tudom mit vagy úgy oda,nekem is világosbarna,gyenge szörszálú,nem fogom leborotválni,dehogyis..ha egyszer lefogod akkor még erösebbek lesznek a szálak..Én is vagyok rövid ujjú felsőben MOST főleg,senki egy rossz szót nem mondott még ilyenért..
2014. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Borotváld. Ha magas a fájdalomküszöböd, epiláld. Vagy szőrtelenítőkrém, esetleg gyanta. Sok szőrtelenítő módszer van, nézz utána az interneten, te melyiket találod megfelelőnek! Én a borotválom a karom. Hány éves vagy egyébként?
2014. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 Vagyok :/
2014. máj. 25. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha zavar akkor veszel meleg gyantát és legyantázod.

Ne borotváld mert a borostás/kipattogott kar a legundorítóbb.

2014. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem bundam van, volt, hogy zavart, de a pasikat sose :-). Igazabol, amikor zavart akkor se mertem se leborotvalni, se legyantazni, mert a labamon lattam, hogy egyik se az en boromnek valo es egyiknek se tokeltes a vegeredmenye.

Kozmeikushoz menj, ne hazilag kiserletezz (ha tenyleg nagyon zavar), aztan ha nagyobb leszel es meg mindig zavar, akkor a lezeres szortelenitest szoktak javasolni.


Esetleg kiszőkíteni? (anno a labamon az bevallt 17-20 eves korom kozott), ezt is kozmetikus szerintem meg tudja oldani szepen. Esetleg kezd ezzel hatha, akkor jobban megbaratkozol a karjaiddal.


En fiukat lekörözök/tem világeletemben, neveztek emiatt szőrmoknak is 14 evesen (persze aki annak nevezett evekkel kesobb bevallotta halal odavolt ertem es a bevallassal egyidoben felajanlotta, hogy most lehetne is valami...:-), szoval ha a fiuk vagy masok miatt erzed zavaronak, akkor probalj ugy gondolkodni es oltozni, mintha apro pici pihecskeid lennenek es legyel magbiztos. A legszebb korban vagy, a fiatalsagod ellensulyoz minden ilyen kis "szepseghibanak gondolt aprosagot":-)!!!

2014. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavart, azóta epilálom és tök sokat ritkult. Nem kellemes, de kibírható, ha ennyire zavar.
2014. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én fiú vagyok és hidd el nem ez érdekel minket persze azért biztos vannak kivételek, de nem ez az általános.
2014. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én borotválom, évek óta, mindig csak nyáron, mert annyira nem borzasztó. Tévhit, hogy megerősödik tőle. Először, mikor nő vissza, erősebbnek TŰNIK, de utána ahogy cserélődnek a szőrszálak, olyan lesz, mint előtte. Az én karom nem bírja az epilátort, mert attól is és a gyantától is nagyon kipattog, meg benőnek a szőrszálak. Egyáltalán nem látszik, hogy borotválva van egyébként. 2-3 naponta leszedem, és sosem borostás vagy ilyesmi, sima marad. Igaz nekem a lábamat is elég heti 2x lehúzni, sokaknak meg naponta kell. Ez alkati dolog.
2014. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanaz mint az előttem válaszolónál.Már évek óta borotválom,2-3 naponta.
2014. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!