Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a nagyon gyorsan...

Mit tegyek a nagyon gyorsan zsírosodó hajammal?!

Figyelt kérdés

Hátközéig érő hajam borzalmasan néz ki már a hajmosás utáni este. Próbáltam már sokféle kencét (kénes sampon, Bánfi szesz), de semmi nem segít. Mellette még korpásodik is, mennyei kombináció! Head&Shoulders-t használok, de mindkét problémára annyit ér, mint halottnak a csók.

Készülök vágatni belőle, mert arra tippelek, hogy esetleg a fejbőröm nem bírja a súlyt, meg gyorsabban is izzad. Pfff...

Most a hajfestés gondolata is előkerült. Természetes, világosbarna hajam van. Pár árnyalattal sötétebbre festeném, hogy ha más haszna nem is lesz, legalább a sötétebb hajon nem látszik úgy a zsír. De 21 évesen nem szívesen kezdeném el a festést.

Nem tudom, mit tegyek. Ha valakinél előkerült már hasonló probléma (és talált rá megoldást), kérem szépen, írjon pár sort!

Köszönöm!21L



2014. máj. 25. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj szakértőhöz. Még ne festesd be a hajad, csak vágasd le kb a valladig.
2014. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az irritált fejbőrödnek pont jót fog tenni a festék...

A korpásodásra nem tudok mit javasolni, zsíros hajra viszont nagyon jó a házi készítésű száraz sampon. Fele-fele arányban keverj össze nyílgyökérport vagy rizsport és kakaó port (természetesen az ízesítetlen fajtát és ha szeretnél, tehetsz bele kevés illóolajat is, hogy jó illata legyen a hajadnak), egy ecsettel vidd fel a hajtövedre, dörzsöld be és kész. Régebben én is naponta mostam hajat, de amióta száraz samponozok, elég heti egyszer ês ráadásul tartást is ad a hajnak, könnyebb formázni és dúsabbnak hat.

2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zsírosodásra én hintőport használok, mikor már kezd zsíros lenni, este rászórom a hajtövekre, másnap reggelre jó lesz :)
2014. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en zsirosodosra meg tobb zsirt hasznalok
2014. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!