Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olcsó sminktermékektől...

Az olcsó sminktermékektől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval olcsó, pár száz forintos smink cuccaim vannak, nem túl sok, de a szempillaspirálomon kívül minden márka nélküli.Sosem használtam túl márkás dolgokat, és egyik nap többször is kifestettem magam,aztán éjjel arra keltem fel, hogy nagyon viszket a szemhéjam. Szabályosan kapartam a szemeimet, és nagyon égett.

Másnapra eléggé bedagadt a szemhéjam, és apró kis hólyagok alakultak ki rajta, vörösek voltak, égtek,és még mindig nagyon viszkettek.


most már napok óta nem festettem ki magam, és borogattam a szemem hideg kamillával, mert nagyon égett, és most már kicsit jobb, talán tűnnek el a kis hólyagok.de elég száraz most ott a bőröm.


Ez biztosan az olcsó, márka nélküli termékektől lehet? mert valaki azt mondta, hogy lehet akár allergia is



2014. máj. 26. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamelyik összetevőre allergiás lehetsz.

Van esetleg összetevő-lista a termékeiden? Megnézhetnéd egyesével, hogy milyen károsak. Nem a legmárkásabb cuccokat kell venni, hanem azokat, amiknek szép az INCI listája.

2014. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is pont ugyan ez volt a problémám

nekem egy Avonos folyékony szemhéjfesték okozott ilyet, az orvos is azt mondta, hogy allergiás lehetek rá, azóta már el is ajándékoztam

szerintem ez nálad szemhéjtustól vagy szemhéjpúdertől lehet

2014. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj natúr termékeket (Alverde), azoknak szépek az összetevői, és nem is drága
2014. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felbontott sminket meg nem használunk, mert az nem steril.
2014. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább allergia. Próbáld megtudni, melyik összetevőre reagálsz így, és azt kerüld, akár olcsó, akár drága, akár natúr (a természetes anyagok is allergizálhatnak) terméket veszel.
2014. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!