Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek tényleg jó hajnövesztési...

Ezek tényleg jó hajnövesztési praktikák?

Figyelt kérdés
Elég rövid hajam van(a vállamig ér) és nagyon szeretnem megnöveszteni. Utánanéztem az interneten, és sok mindent találtam. Mindenféle furi pakolást meg szert egyáltalán nem szeretnék kipróbálni, mert sokszor hallottam már, hogy tönkretették a hajat. A következő dolgokat találtam, amiket még használnék is: fejbőrmasszázs, zöld tea ivása. Tényleg működnek? Ha igen, milyen gyakran kell alkalmazni a masszázst? Valahol azt írják naponta, valahol hogy csak hajmosás közben. Melyik a helyes és a masszázst hogyan kell elvégzni? A zöld teát milyen gyakran kell inni? Vannak más hatékonyak is? És még valami:a hajam nem vasalom, nem göndörítem, csak néha, de naponta feltupírozom, az baj? A praktikák közül kinek mi vált be? Esetleg tudtok más hatékony trükköket?

2014. máj. 26. 18:52
 1/5 Ramcsiii ***** válasza:

Én nem masszirozom a fejbőröm,fejen állok,hogy több vér jusson a fejembe ezáltal serkentem a vérkeringést.

De használok ricinusolaj és kókuszolaj pakolást,ez nekem csak erősiti jobban a hajam és puhább töle,nem tudom miért nem próbálod ki te is.Nem mindenkinek egyformán reagál rá a szervezete szóval egy próbát azért megér,még mielött mindenki válaszát körül olvasod..:)

A hajnak semmi sem jó,hidd el..Gond ha száritod,ha mindig felkötöd,ha vasalod/göndörited,sokat samponozod/mosod,a tupir sem jó,az végképp,semmi..a hajlakk sem jó neki,a hajzselé sem..szóval..Még az sem mindegy hogyan fésülöd..de még lehetne sorolni.

Szóval vigyázni kell rá nagyon,az erős napsugarak sem jó,vagy a pára..

Olvasgass ilyenekröl utána és nézz meg egy-két pakolást,hátha valami neked is megtetszik és beválik! :)

2014. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pakolások akkor érnek, ha vitamin hiány miatt nem nő a haj. De ha metabolizmusod rendben van, rajtad az sem segít.
2014. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naponta alkalmazd mindkettőt. Csodát nem tesz, de talán pár milliméterrel többet nő tőle a hajad havonta. A ricinusos pakolásba pedig senki nem pusztult még bele, csak nagyon ragacsos, de ha sikerül rendesen kimosnod, finom puha lesz tőle a hajad, az már csak plusz, ha nő is tőle. 1-2 hetente egyszer ki lehet bírni azt a pár órát. Figyelj oda a hajvégápolásra még pluszban, hogy ne törjön le, ha már végre nőtt egy kicsit. Figyelj még oda a változatos táplálkozásra, de ha az nem elég, vitamint is szedhetsz. A pantenol sprayt mondják még, én ma próbáltam ki, aztán meglátom, de az is inkább vitaminhiány esetén segít.
2014. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor naponta többször is alkalmazható a fejbőrmasszázs?
2014. máj. 27. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy bajod nem lesz tőle, max. annyi, hogy ha sokat fogdosod a fejed, hamarabb fog a hajad zsírosodni.
2014. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!