Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy borotválkozzak, mivel beszélhetem rá őket arra, hogy megváltozzon a véleményük?

Figyelt kérdés
Kis szakmunkás bajuszom van és nekem nagyon nem tetszik. Már leborotváltam de nagyon tiltakoznak mer szerintük még korai borotválkoznom. Mit mondjak nekik, hogy megváltozzon a véleményük?

2014. máj. 26. 21:19
 1/8 anonim válasza:
azt nem mondják meg hogy milyen ruhát kell felvenned?
2014. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják azért mert hogy később nem lesz tőle sima a bőröm naponta fog kellenem borotválkozni... melleseleg 14/F
2014. máj. 26. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél borotvát, és vágd le. Utána úgysem tudnak mit csinálni. Egyébként nem értem, miért nem mindegy nekik, hogy most kezdesz borotválkozni, vagy egy év múlva... Előbb utóbb úgyis kell.
2014. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem..mondd meg, h az az 1-2 év tényleg semmit nem számít abban, h 80 évig v 81 évig borotválkozol..kb mindegy. A szakmunkás bajusz viszont gáz.
2014. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Butaság. Ha olyan alkat vagy, akkor se lesz sima a bőröd borotválkozás után, ha most még halogatod.


Tévhit, hogy a borotválástól erősödik a szőrzet. Csak azért terjedt el ez a nézet, mert a legtöbb ember tinikorában kezd el szőrteleníteni (nem csak arcon), amikor a hormonok még "nem végezték be a dolgukat", még erősödik a szőrzet és ezt a változást tévesen a borotvának tulajdonítják.


Egyébként hivatkozz arra, hogy nem akarod, hogy csúfoljanak.

2014. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég nagy vagy már hogy eldöntsd, számolsz-e ezekkel a következményekkel. Ha téged nem érdekel h tíz év múlva mennyit kell majd borotválkoznod, akkor borotváld le és ne foglalkozz mások véleményével. Tanácsot mindig fogadj el, de magadban mérlegeld hogy meg akarod -e fogadni. A te életed, ne döntsön helyetted más , akkor sem ha fiatal vagy, és akkor sem ha jót akar. Ez az én véleményem, nem kell a szülőknek felháborodni.

14L

2014. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy korai még? Vagy van szőr, vagy nincs.
2014. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha már van szőr akkor nem korai. Ez a szőr erősödés egy akkora tévhit. Keress valami cikket és dugd az orruk alá.
2014. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!