Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros lófarokba kötött hajjal...

Káros lófarokba kötött hajjal aludni?

Figyelt kérdés

Másképp mindig ráfekszem a hajamra és zavar. Így viszont simán le tudom lógatni a párnáról.

Mennyire káros, és miért?


2014. máj. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Tudtommal igen, mert megtöri a hajat. Próbáld meg lazább kontyba tenni, én mindig úgy alszok és hosszú hajam van. Amúgy engem is zavarna.
2014. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak ha szoros. Ha lazán fogod össze és olyan gumival, amiben nincs fémrész és nem is befőttesgumi, akkor nem lesz baja.


Ettől függetlenül én inkább a fonást javasolom. Nekem extra hosszú, kiengedve nagyon útban van, ezért így szoktam megoldani. Nem töri és szép hullámos is lesz.

2014. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Puha hajgumit használok, és nem túl szoros.

Fonni nem szeretem, mert hullámos marad :/

2014. máj. 26. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha a ló elég gyorsan fut, akkor feledtébb káros.
2014. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ramcsiii ***** válasza:
19%
Az éjszakai copf azért hatásos,mert nagyobb eséllyel növekszik töle a haj..nappal rosszabb ha mindig össze van fogva,és nem jó ha mindig ugyanott kötöd be,egyszer legyen lejjebb,máskor felljebb.
2014. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!