Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kötelező védőszemüveget...

Kötelező védőszemüveget viselni a szolizáskor?

Figyelt kérdés
Ha nincs védőszemüvegem akkor tehetek félbevágott pamut korongot vagy pamut darabot a szemhéjamra? Szerintetek ez egy értelmes alternatív megoldás lenne?

2014. máj. 27. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de ne nyisd ki a szemed. Nem lesz semmi bajod. Én soha sem használtam semmit rá.
2014. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én se használtam soha, és nem is volt semmi bajom, de tény, hogy soha nem is nyitom ki a szemem a szoliban. Viszont egyik ismerősöm egyszer egy új csövekkel felszerelt szoliba ment, és kinyitotta a szemét, ezért megégett a retinája. Hála Istennek nem lett maradandó sérülése, de hetekig iszonyatosan fájt a szeme, és egyáltalán nem érhette fény. Szóval megéri vigyázni.
2014. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem árt
2016. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kvarcoláskor is fel kell tenni
2016. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!