Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hónapban kb hány napot...

Egy hónapban kb hány napot teljesen sima az intim részetek? Amikor nem "borostás"?

Figyelt kérdés
Ugye gyantázásnál teljesen sima lesz de utána viszonylag hosszúra kell növeszteni, borotválás kapcsán meg gyakran olvasok olyan tanácsot hogy nem visszafelé leszedve nem pattogzik ki (de akkor ugye nem is lesz teljesen sima). Engem személy szerint a borosta jobban zavar mint a hosszú szőr (csak ollóval kurtítom épp ezért), de van így egyáltalán értelme leszedni?
2014. máj. 27. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak nyírom.Annyira erős,hogy hiába borotválom akkor is szúr,gyantázni meg ilyen brutálisan erős szőrt nem bírnám ki.
2014. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gyantázás a legjobb. Idővel lassabban és puhább szőr nő vissza. Ennek megfelelően néhány alkalom után már teljesen viselhető érzés! F23
2014. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

2-3 naponta borotválom, szóval mindig :)

20l

2014. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hetente borotválom, akkor 2 napig sima, aztán borostás. Engem nem zavar egyáltalán.
2014. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!