Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb szolárium krém?

Legjobb szolárium krém?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem szoliba járni. Kaptam egy Dm Sundance nevű szolikrémet, ami nagyon jó volt, látszott hogy barnultam, dehát hófehér voltam előtte.. Vettem egy Revolution Tan Fruit Power nevű zselét, ami nem ér semmit.. Úgy szeretnék barnulni, hogy szép csoki színem legyen, és ne kelljen hozzá vagy 20 alkalom, viszont nem tudom, milyeb krémet vegyek. Annyit nézelődtem, de hatalmas a választék. Szolisok, mit tudnátok ajánlani nekem??

2014. máj. 27. 16:11
 1/2 anonim válasza:
feküdj ki a napra. ingyen van és legalább jutsz egy kis D-vitaminhoz is. vagy vegyél ugyanolyan krémet, mint ami már bevált.
2014. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen szoláriumkrémet kensz magadra, nem lesz elég 1-2 alkalom hogy 'csoki' legyél. Én is alapból fehér bőrű vagyok, 13× kellett mennem 9 percekre(heti 2 alkalom) és most szép barna lettem. Australian Gold szolárium krémet használok, nekem bevált.
2014. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!