Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hővédőt használtok,...

Milyen hővédőt használtok, mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
Annyi féle van, nem tudom melyik lenne jó amitől nem lesz ragacsos a haj meg ilyesmik és tényleg védi a hajat.

2014. máj. 27. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább nem fújnék rá semmit, azt ugyanis csak beleégeted. Inkább a hőfokot vedd vissza.
2014. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Syoss-t inkább ne.
2014. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Amanda0311 válasza:
Szia még jó hogy használj hővédőt!! Ha már vasalni akarod. Csak ne közvetlenül vasalás előtt fújd rá mert akkor azt tapasztalhatod hogy elkezd füstölni azaz beleég ami nem túl jó. Hajmosás után ajánlott befújni. Vagy hajvasalás előtt 1-2 órával hogy legyen ideje beszívni a hajadnak mivel a hajvasalásnál közvetlenül a hajadat éri a forró vas! De hő védő nélkül nem ajánlom neked. Szerintem ami nagyon jó hővédő az a Toni&Guy PREP . Igaz nem a legolcsóbb termék,,,de a nagyon olcsók sose jók. Ezt a dmbe lehet kapni 3000 ft körül van az értéke.
2014. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!