Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajpakolás amely a...

Van olyan hajpakolás amely a száraz, töredezett hajat ápolja, fényesíti és segíti a növekedését? Nekem teljesen elvan törve a hajvasalótol és szeretném ha nőne. Tippeket kérek pls.! Vitaminok, gyógynövények, bármit.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
gliss kur ! tégelyes hajpakolás. hagyd rajta fél órán át, és vegyél fel közben zuhanysapit, vagy sima törölközőt, ez rendbeteszi.
2009. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
OLivaolaj - a hajadba maszirozd bele, hagyd legalább ´fel órát rajta és utánna mosd meg szokásos módon. Pár alkalom után olyan lesz hajad, mint amiröl álmodsz, puha, csillogó és egészséges.
2009. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Ha igaz lenne, amit előttem írt a válaszoló, akkor mindenkinek egészséges haja lenne...

Sajnos a töredezett hajat semmi sem teszi egészségessé. Valóban rengeteget javítanak rajta a pakolások, sokkal egészségesebbnek TŰNIK a haj, de a töredezett hajvégeket semmi sem forrasztja össze. A pakolásoktól fényesebb és puhább lesz, mindenképpen próbáld ki őket. A növekedését igazából nem serkenti, magától is nő, csak a töredezettség miatt letörnek a hajvégek, és nem vehető észre, hogy nő. Nekem is ilyen volt. Aztán elkezdtem pakolásokat használni, és ami a legfontosabb, rendszeresen vágni. Nem vágtam kb. 5 évig a hajamat, és nem nőtt 5 centit. Elkezdtem kb. 6 hetente 1-2 centit levágni, és abban az évben többet nőtt, mint 5 év alatt (igaz levágtam mindig a végét, és ez nem látszott viszont vastagabb és egészségesebb lett a hajam vége, és már nem kell annyit vágni).

Ha vasalod ezután is, akkor nem sokra mész a pakolásokkal sem, mert ugyanúgy töredezni fog a hajad.

2009. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!