Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösesbarna hajszín, hogyan?

Vörösesbarna hajszín, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szemem színe vörösesbarnás, a szemöldököm színe sötét, az arcbőröm színe sárgás fehér. Két kérdésem is lenne:

1.A leírtak alapján szerintetek egy ilyesmi vörösesbarna hajszín jól állna-e nekem?

[link]


2. Van ilyen színű hajfesték, vagy keverésből is összehozható?



2014. máj. 28. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A sárgásfehér bőr miatt szerintem nem. Inkább a rózsaszínes fehér bőrhöz jó az ilyesmi. Nekem is most vöröses a hajam és rémesen néz ki a sárgás fehér bőröm miatt... meg a sötét szemöldök sem illik hozzá, habár azt le lehet szívatni, úgy jó.

Ki kéne próbálnod egy parókát ilyen színben, mert ha befested és nem tetszik, elég nehéz lesz ettől megszabadulni. Ezzel szívok én most... :/

Amúgy fodrászkellékesben van ilyen színű hajfesték.

2014. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!