Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Platinaszőkéből fekete haj!...

Platinaszőkéből fekete haj! Melyik hajfesték?

Figyelt kérdés
Festett platinaszőke a hajam (nagyon világos fehér szinte) és be szeretném festeni feketére itthon,melyik hajfestéket ajánljákot?meg hallottam,hogy ha rossz a festék akkor zöld lehet a haj az miért van?

#hajfestés #feket haj
2014. máj. 28. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak színezőt vegyél. Fekete festékkel sok gond van. Az életben nem szabadulsz meg tőle, ha később mégsem tetszene, vagy megunnád.
2014. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha kékes szín van a festékben, akkor ugye a sárga + kék = zöld :)

Ezt a számából lehet tudni. Érdemes 0-ra végződőt venni, természetes színt.

Egyébként szerintem sem kéne fekete, inkább legyen barna, az is nagyon sötét. Mondjuk attól sem lehet megszabadulni, úgyhogy jól gondold meg, hogy mennyire szeretnél sötétet.

2014. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a váll alá erő hajról két év alatt nőtt le a sötétbarna. Gondold át, alaposan milyenre fested, szerintem elég kevés ember van, akinek mindkét szín jól áll.
2014. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Alapból nekem ilyen sötét mogyoróbarna/sötétbarna a hajam ezért dongoltam hogy akkor fekete is jó lenne mert az is tetszik.

Ha szinezővel festem be azt hol lehet beszerezni?

Meg mi a külömbség a festék és a szinező közőtt?

(Köszönöm az eddigi vàlaszokat)

2014. máj. 28. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
A színező kikopik, a festék akkor jön le, ha lenő. Legtöbb esetben a színező olcsóbb is és kímélőbb is a hajnak. Rá van írva, hogy melyik tartós festék, melyik nem. Palettének biztosan van, drogériában ezres körül van, fodrászkellékesnél olcsóbb, 600 körül szoktam venni.
2014. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy, ahhoz hogy a sötét szín megmaradjon a hajadban először is újra kell pigmentálni. Ha így ráfestesz egy feketét akkor 2 mosás után már szürke foltos lesz csak.
2014. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogyan kell újrapigmentálni?
2014. máj. 28. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Újra kell festeni a hajban a vörös és sárga színeket, amiket a szőkítéssel kiszedtek belőle. De ezt inkább fodrászra kéne bízni, otthon könnyen el is lehet rontani.
2014. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!