Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Ti mit csináltok...

S. O. S! Ti mit csináltok lányok, hogy ilyen szép a lábatokon a bőr?

Figyelt kérdés
Most, hogy itt a jó idő, előkerülnek a rövidnadrágok, szoknyák, de nekem borzalmas a lábam, jobban mondva a bőröm. Extra száraz, amit még tudok is nagyjából kezelni egy jó testápolóval, viszont a szőrtelenítés totál kikészíti. Nagyon kétségbe vagyok esve, mert sötét szőrzetem van, muszáj leszedni, de minden tönkreteszi a bőröm.:(:( Borotva, epilátor, gyanta, semmi sem segít.:( Bármelyiket használom másnapra piros, foltos, hámló és gyulladt lesz a bőröm. Az utcán látom, h mindenkinek olyan szép sima, egységes. Nem járhatok állandóan hosszú nadrágban, és egyébként is nagyon kellemetlen, hogy mindig viszket és csúnya. Ha nem szőrtelenítek akkor nincs vele baj, nem száraz és nem gyullad be, de ahogy borotva vagy gyanta után nyúlok, begyullad. Mit tanácsoltok? Nagyon fontos lenne, jön a nyár, rendbe akarom hozni!
2014. máj. 28. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Menj bőrgyógyászhoz, biztos felír valamit ami jó lesz.
2014. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyféle szőrtelenítést használj, ne variáld ennyire.

A gyanta a leghatékonyabb. Gyantázás előtt igyál kálciumot, mert lehet allergiás kiütés, attól piros. Utána használj rá megfelelő olajat. Ha bizonytalan vagy, szerintem csináltasd kozmetikussal.

2014. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő előkészítés, bőrt puhítani fürdéssel, radírozni. Aztán a neked megfelelő szőrtelenítési mód, cukorpaszta talán jó lehet, az érzékeny bőrre is megfelelő. Szőrtelenítés után fertőtleníteni kell a felületet.

Ha már csúnya a bőröd, benőtt szőrök vannak, stb akkor menj bőrgyógyászhoz először is. Használj Aloe Vera gélt.


Nekem is ilyen volt, most kezd helyrejönni. Még sötét foltos, heges, nem valami szép, de ettől még nem fogok hosszúnadrágban járni, nem érdekel másoknak tetszik vagy sem, nem nekik akarok megfelelni. Hegekre egyébként AHA hámlasztókrémet szoktak ajánlani, az a leghatásosabb.

2014. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cukorgyanta+illatmentes babakészítmények.

Ne használj semmi denaturált alkoholt, illatanyagot tartalmazó krémet, tusfürdőt.

Cukorgyantát otthon is el lehet készíteni, de kozmetikusnál is kérheted, sokkal kíméletesebb, mint bármelyik másik módszer.

2014. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Borotválkozás borotvahabbal. Nagyon jó krémek: Nivea - Body Milk, Lipobase (csak gyógyszertárba kapható), HeliaD
2014. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!