Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 éve semmit nem nő a hajam....

2 éve semmit nem nő a hajam. Akkor vágattam le állig érőre, azóta nem nő. Többször is kb fél cm-t vágattam le, hátha így nő. Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszek, a samponom is elm. Hajnövekedést segítő, de semmi változás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megnöveszteni. Mi a baj, és mit tegyek?
2009. dec. 30. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Említetted, hogy többször is vágattál belőle fél cm-t, de még mindig vállig ér. Tehát, ha vágattál, de ugyanaddig ér, akkor valamennyit biztos, hogy nőtt, de tény, hogy nagyon keveset.

Tanácsot sajnos nemtudok adni.

2009. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Samponok nem növesztenek hajat! :D


Próbáld ki a Vitanol c-t! Ez egy hajszesz.

És hogy ne legyél elkeseredve itt van pár pozitív hatása: ezeket mondták róla itt az oldalon:

" 2 hónap után, 5 cm-t nőtt a hajam"

" 3 hét alatt 2 cm-t"


Vagy revalid,biovanne szépségvitamin.

2009. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kipróbálom,köszönöm
2010. jan. 3. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gondom.Kisebb koromban mindig rövid volt a hajam,fiúsan rövid:D Aztán kb mikor gimibe mentem akkor kezdtem növeszteni és vállig ért,de göndör lett,de nagyon gáz..Vasaltam napi szinten és festegettem is,és talán ennek köszönhetően is,de vállig érőnél sose nőtt hosszabbra és már nagyon vágytam a hosszú hajra,de hiába:( Használtam pakolást is,hajvitamint is szedtem,de semmi.Végül a póthajnál kötöttem ki:) Nem válnék már meg tőle.

20/L

2010. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!