Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes, hosszu barna hajam...

Egyenes, hosszu barna hajam van. Be szeretnem gondoriteni, vettem is nagyhullam sutot. Mit kell tennem, hogy a legjobb eredmenyt kapjam? Milyen kremeket, sprayket kell feldobjak a hajamra?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem is jó hosszú hajam van és nekem pl csak úgy marad benne a göndör ha bekenem közvetlen sütés előtt az adott tincset zselével és így tekerem fel a hajsütőre...aztán persze jópár másodpercig úgy hagyom, attól függően, hogy milyen vastag az a tincs (átlag 30mp) így a zselé rásül a hajamra. kevéssé lesz selymes a hajam, de máshogy nekem nem maradna göndör. egyébként pontosan milyen hosszú a hajad?
2008. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia :o)

10 cm es a derekamat eleri

zselet raksz ra? en mikor fodrasznal voltam meg nagyon regen gondoriteni, ugy emlekszem hogy befujta sprey-vel. Mit gondolsz melyik a jobb, tartosabb a zsele, vagy a sprey..? es nem tudod, nagyon roncsolja a hajat?

koszonom valaszod!

2008. aug. 10. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:

szia, megint én:-)

szerintem inkább zselét használj, mert az tartósabb. nekem lagalább is biztosan, a spray nekem olyan mintha nem is lenne rajta semmi...és úgy gondolnám, hogy ez talán nem is roncsolja annyira a hajad (már amennyire egy sütéstől meg lehet kíméni) mert először rakod rá a zselét és csak utána sütsz. ezért gondolm, hogy inkább a zselé fog sülni, mintsem a hajad, jó, persze az is, de nem úgy mint a spray-vel. én mindenképpen a zselére szavazok, nekem kb a medencecsontomig ér a hajam,így teljes hosszában nem is tudom besütni, de az alsó fele, amit be tudok, az nagyon szép lesz így, és ha vigyázok rá, akár 3 napig is benne marad :-) sok sikert a fodrászkodáshoz! :-)

2008. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja...és amiket hirtelen kifelejtettem :

1. hát, bizony a sütés akárhogy csinálja az ember, finoman szólva sem jó a hajnak, de ha nem csinálod mondjuk minden héten, és utána jobban odafigyelsz a hajadra (én úgy szoktam, hogy ha már kikopott belőle a göndör, megmosom, és a következő mosás előtt jó sok pakolást teszek rá...és persze az erősítő balzsam, az sosem marad ki)

2. szerintem ezt ki kell tapasztalnod magadnak, hogy mi jó a hajadnak, illetve hogyan tudod formázni azt. nem tudom hogy jó ötlet-e fodrászra hallgatni, neki inkább az az üzlet, hogy megcsinálja neked, fél nap múlva kirúgja magát a hajad, aztán mehetsz megint...szerintem...

...na, megint egy regényt írtam XD egyszerűen ha hajról van szó, megindul a szám...

2008. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszonom Neked valaszaidat, jo fej vagy :o)

igen, kiprobaltam a Te ajanlatodat, es egyszeruen meglepett hogy mennyivel jobb ez igy, ha zselevel csinalom! valami fantasztikus lett :o)

koszonom megegyszer,

e.

2008. aug. 11. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen! örülök, hogy bevált a kis módszerem :-)
2008. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:-)
2008. aug. 13. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!