Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után a hajam állandóa...

Hajmosás után a hajam állandóan szanaszét áll, hiába fésülöm meg, a fejem tetején hamar kócolódik és úgy kiáll, mintha fognám az HBO-t (hosszú hajam van)?

Figyelt kérdés

Másoknak olyan szépen, de nem zsírosan a fejére lapul, nekem meg egyenként az összes szál kiáll! Mit csináljak vele, milyen samponnal mossam?

(A hajamra csak sampont használok, (Head&Shoulders) semmi mást.)


Emelett a hajam könnyen zsírosodik és kicsit korpás, néhol töredezik is, de ott mindig lenyisszantom.


Nem szeretnék mesterséges cuccokat kenni a hajamba, inkább valami természetes hatóanyagot keresek?


2014. jún. 1. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, a sampon is mesterséges.

Én hajbalzsamot teszek a hajamra, ettől nem lesz szállós, mint aki konnektorba nyúlt..

A pici hajak amik kiállnak egy éven belül már megnőnek annyit, h lelapulnak a súlyuknál fogva is, addig meg bírd ki, balzsam vagy pici gyenge hajlakk és lesimítod vele

2014. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, lecserélném valami természetesre a sampont is. Balzsammal is kentem annak idején, az se segített. :/ Ezek nem babahajak hanem normális hosszúak, amik annyira vékonyak vagy könnyűek, gyengék, hogy a fenéért se húzza le őket a súlyuk :(
2014. jún. 1. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
de ha megnőnek akkor úgyis lelapulnak majd, nekem ilyen volt kb 1 éve, rengeteg kis hajam kezdett nőni, nem bírtam vele, de nyugi, majd megnő egy év alatt kb 10-12 centit nő a haj
2014. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első! Ha a feje tetejére keni a balzsamot, csak meg hamarabb fog zsírosodni. Azokat csak a hajvegre szabad tenni. A hajlakkal ugyanez a helyzet :/ ezért nem használom már vmi 4 éve. Kérdező! Várd meg míg megnő, mást nem tehetsz. Egyébként szerintem csak téged zavar, más észre sem veszi :)
2014. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg úgy szárítani, hogy ezek a hajszálak belesimuljanak a többi közé.

youtubeon vannak videók.

2014. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem azt írtam, h a haja tövére kenje A balzsamot, ezt csak te értelmezted így
2014. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!