Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ergoline szoli?! (tobb lent)

Ergoline szoli?! (tobb lent)

Figyelt kérdés

Jár valaki az ergoline szoliba?

Még sosem szoliztam, es most kinéztem ezt a szolit:)

Valaki leírná,hogy hogyan zajlik ez? Bemegyek,mondanom kell,hogy pl 6percre szeretnék állóba menni, és utána?:)

Megköszönném a válaszokat,kissé bizonytalan vagyok..

Ezen kívül használtok valami krémet?ha igen,akkor mit? Es miert pont azt?:)


Olyan valaszokat NEM kerek,h rákos leszek meg miert nem napozok,meg blabla..koszi.



2014. jún. 2. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy 6 percre szeretnél menni állóba, a csajszi megmondja, melyik kabinok üresek / melyiket indítja majd neked. Kifizeted, bemész, levetkőzöl, összekötöd a hajad. Van olyan hely ahol van ilyen tépegethető lap, amit a kabin aljába tehetsz és azon állhatsz, kiküszöbölendő a mindenféle gombát, ilyesmit (bár jobb helyen rögtön utánad jön a csajszi letörli ahol álltál). Aztán ha mindez megvan, bemész, magadra csukod és lesz bent egy start gomb. Megnyomod, és barnulsz.:)
2014. jún. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!! :))

Es ha bérletet veszek,akkor minden alkalommal oda kell adni?

2014. jún. 2. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, akkor fizetés helyett odanyújtod a bérleted, miután elmondtad hány percre szeretnél menni.
2014. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!