Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta valaki már a Philips...

Használta valaki már a Philips Lumea lézeres szőrtelenítőt? Mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni de elég drága ahhoz hogy befürödjek vele.Szeretném tudni hogy mi a tapasztalat róla.
2014. jún. 2. 17:58
1 2
 1/15 BlackDahlia válasza:
Hát ez nem sok, pedig engem is érdekelt volna :(
2014. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem, de még csak egyszer használtam :)
2014. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szia.

én vettem ilyen készüléket a nyáron. kéthetente használom azóta is. (8x biztos használtam) nekem a szőrzet fele tűnt el eddig, tehát a hozzáfűzött reményeimet nem váltotta be, de várok, használom, lehet nekem 5x annyi alkalom kell, mint másnak, nem tudom.

2014. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És ami eltűnt az már nem is kezdett el egyszer sem visszanőni? Elég sok az a 8 alkalom. Remélem nekem gyorsabb lesz. Holnap fogom másodszorra használni.
2014. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát, nem jelöltem be egyesével a szőrtüszőket, melyikből nőtt vissza és melyikből nem :D foltokban hiányzik mindenhol a szőr. de tudod, valamennyi idő után visszanő mindegyik, mert ez csak tartós szőrtelenítés, nem végeleges.
2014. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezért kell a fenntartó kezelés, amit nem egészen értek. :D De annyira jók róla a vélemények, hogy még bizakodó vagyok.
2014. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, még én is bizakodó vagyok. ha a fele eltűnt, csak eltűnik a másik fele is. ha egész életemben kell kéthetente használnom, nekem az is jó :D csak ne kelljen borotva
2014. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De egy dolog nem tiszta nekem.

Ugyebár azt ígérik, hogy sima lesz a bőrünk egy kezeléssorozat végén és utána X hetente jöhetnek a fenntartó kezelések.

De! Kezelni a sima bőr, amin nincs kibújva szőr nincs is értelme, mert nincs mi levezesse a fényt/hőt, nem?!

Kíváncsi leszek én erre. :) Amúgy nagyon könnyű kihagyni részeket, legalábbis nekem :D

2014. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen, könnyű kihagyni részeket, de azért nem hiszem, hogy a foltokat minden alkalommal kihagyom, amikor villantok. szóval azért már mindenhol kéne hatnia. ami gondom még van vele: a szeméremajkak mellett bent, ahol már vékony a bőr, és nyálkahártya szerű, ott már nekem fáj. még kettes fokozaton is. kettesen villantom, de nem is hat rá. ti ott csináljátok? mert én szeretném ott is szőrmentesnek látni magam. sőt, főleg a fazon miatt vettem meg
2014. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ott meg sem mertem próbálni :) 4esen használom mindenhol ... lehet egyáltalán ott használni? Már nem emléxem az útmutatóra :D
2014. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!