Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a gyantázógép és hogyan...

Mi az a gyantázógép és hogyan működik? Mennyire jó?

Figyelt kérdés

és valami honlapot is tudnátok adni.

Személyes véleményt!



2014. jún. 2. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen gépre gondolsz? Gyantamelegítőre? Van többféle abból is. Nekem olyan van ami patronnal működik, azaz veszek bele 300 ft-ért patront, és felmelegíti a megfelelő hőfokra, majd úgy is tartja végig, így egyszerű használni.

[link]

Ilyenem van pontosan, nagyon jó és könnyű a használata. Felkenem, rásimítom a papírt, letépem.

2014. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és ez hogyan mükődik?

nem lehet ilyet boltba venni mint tesco?

2014. jún. 4. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen jó ami a linken van. A tescoból inkább ne vegyél ilyesmit, mert ha van egyáltalán, a leggagyibbat árulják.
2014. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A patront beleteszed a melegítőbe és hagyod felmelegedni.

Lábadat jó alaposan megmosod baba szappannal (tusfürdő nem jó)

lábadat szárazra törlöd, esetleg beszórod egy kis hintőporral.

Húzol rá egy csík gyantát szőr növekedésével ellentétesen

Gyorsan rásimogatod a lehúzó papírt

Nagy levegő

Letéped szőr növekedésével ellentétesen, amilyen gyorsan csak tudod. Minél gyorsabban csinálod, annál kevésbé fáj.

A végén egy darab vattára teszel a kékből és letörölgeted a bőrödről a ráragadt gyantát.

utána a zölddel meg bekened a gyantázott részeket.

A zöldet egyébként használhatod reggel-este amíg piros a bőröd.

2014. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A gyantacsíkot a szőr növekedésével megegyező irányban kell húzni!!

Én egyébként X-Epilt használok (illetve ma használtam először) és nagson jó, ráadásulnnem volt horror árban :)

2014. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!