Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Finomítatlan kókuszolajat is...

Finomítatlan kókuszolajat is használhatok a hajamra?

Figyelt kérdés
Ma voltam venni a Pi - Víz és Drogériaboltba egy kilós kókuszolajat, mert nagyon szerettem volna a hajammal kezdeni valamit. Meg is kérdeztem, hogy finomítatlan e, az elárusító azt mondta, hogy igen. Most derült ki, hogy mivel nincs szaga ezért valószínűleg finomított, mert a finomítatlan kókuszolajnak pedig nagyon finom kókuszillata van. Nem tudtam hogy rosszat veszek, mert csak annyi van ráírva, hogy 100% szűrt kókuszolaj. Most akkor dobhatom ki az egészet, hajra már semmi hatása nem lesz? :(

2014. jún. 4. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, máris elírtam a kérdésemet: nem finomítatlant, hanem finomítottat vettem, tehát azt kérdezem.
2014. jún. 4. 23:25
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


ezt vettem! :(

2014. jún. 4. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Onnan tudhattad volna, hogy ez SZŰRT, azaz finomított.


Bajod nem lesz tőle, ez se rossz a hajra. De akár süthetsz is vele.

2014. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ez is jó!A másikat csak az illata miatt mondják,de úgyis le kell mosni samponnal.Szóval úgysem marad csak a sampon illata.
2014. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok helyen úgy olvastam, hogy azért jó a finomítatlan kókuszolaj, mert a természetes alapanyagok bent maradnak, amik a hajra jó hatást gyakorolnak. A finomítottba sajnos kevésbé vannak jelen hasznos dolgok a hajra. Kipróbálom, úgy is ricinusolajjal szerettem volna vegyíteni, és még tojással, olívaolajjal és mézzel. Plusz mától szedem a DM Haar Vital Komplex tablettáját. Remélem ez a 3 kombó segíteni fog a hajamon, bár így sincs nagyon rossz állapotban, de nagyon szeretném ha hosszabb, és egészségesebb lenne. Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jún. 5. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig finomítottat használok, és nagyon szépen helyrehozta már a szétszőkített, szénakazal hajamat. Szóval teljesen jó ez is. Meg én ezzel főzök is, azért veszek ilyet mindig.
2014. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Így nem veszek egy újabb, finomítatlant, mindenképp kipróbálom előbb ezt.
2014. jún. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!