Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oxi kérdés? Hogyan csináljam?

Oxi kérdés? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy fekete volt a hajam, majd rámentem vele:

[link]

Sötétvörös lett a hajam, ami nem baj, mert vöröset szerettem volna amúgy is. Befestettem utána a hajam vele: [link]

Jó lett az eredmény, de sötétebb mint vártam. Az eredeti hajszínem sötétebb barna és az lenne a kérdésem, hogy újra szeretném festeni a hajam, ugyanezzel a festékkel, de világosabb eredményt szeretnék. Ha vennék 9%-s oxit akkor sikerülne? Keverjem a 9%-s oxit hozzá vagy cseréljem ki a boltiét?



2014. jún. 5. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Világosabb már csak akkor lesz ha kiszőkíted a hajad festés előtt. Ha ráfestesz ugyanezzel és akármilyen oxival attól még nem lesz semmivel sem világosabb.
2014. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!