Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Silky 11.20 hajfestékkel...

Silky 11.20 hajfestékkel KÖZÉP SZŐKÉBŐL PLATINASZŐKE melírt? Elsősorban FODRÁSZOKAT kérdezek!

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem szőke, átmenetekkel, mert a tarkóm tájékán sötétebb, felül világosabb. Régen melíroztattam a Silky 11.20-as festékkel, 9%-os H2O2-vel (fodrásznál),ezt ő használta,nem én vittem. Szép platinaszőke melír csíkokat eredményezett fóliás technikával. Saját hajára is ezt használta, gyönyörű lett. Ám a fodrászom már más szakmában dolgozik, így az itthoni melírozás mellett döntöttem. Ugyanott, ugyanazt a festéket, H2O2-t (és ecsetet) megvettem, bemelíroztam magamnak a fodrászom elmondása és netes videók alapján. (Másik fodrász,akihez mentem még előtte, azt mondta, hogy ettől világosabb szín nincs,mint az eredeti hajszínem, de ez nyilván nem igaz, hiszem utána mégis be tudtam melíroztatni, eredeti hajszín meg alapból nem lehet szerintem platinaszőke.) Kérdésem tehát, hogy lehetséges-e, hogy amikor leveszem a fóliát, azt a színt kapom, amit ezen a képen láthatunk,szőkítő por nélkül, mivel ezt szerettem legjobban a fodrászomban, hogy nem használt hozzá szőkítőport az alapból is szőke hajam miatt,s nem roncsolta? -> [link]


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. jún. 5. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha festetlen a hajad, és ugyanazt a festéket használod, mint anno a fodrászod, elvileg nincs akadálya, hogy azt az eredményt kapd.
2014. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Közben megkaptam a kívánt eredményt, csak nagyon vékony tincsekre kentem fel a festéket, így alig látszik, hiába sok helyen melíroztam... Még nagyobb tincsekkel fogok próbálkozni.
2014. jún. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!