Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsinálhatom így szőkére a...

Megcsinálhatom így szőkére a hajam?

Figyelt kérdés
Eredeti hajszínem is szőke de két hónapja befestettem barnára és nagyon megbántam, azóta nem volt festve és 2 centis lenövésem van valamint kicsit vöröses lett ahogy kopik.. ha 6%os oxit rákenek, nem a tövétől, és rajtam hagyom fél óráig, akkor utána befesthetem sötét szőkére? És az az oxi jó erre a célra ami egy meglévő barna hajfestékemez van? Úgyértem hogy van itthon barna hajfestékem és 6os oxi van hozzá, és azt használnám leszivatás céljából az jó?
2014. jún. 5. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fodrásszal csináltasd, otthon ilyennel ne kísérletezz!
2014. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az oxi semmit nem csinál a hajaddal magában, csak roncsolja, ahhoz hogy világosítson is a hajadon szőkítőpor is kell hozzá. Ha simán rákensz most a hajadra szőke festéket akkor max foltos vöröses színt kapsz. Ha kiszőkíted akkor se lesz normális színe, mivel te otthon nem tudod egységesre megcsinálni. Egy fodrásznak sem egyszerű, de ott szebb eredményt kapnál.
2014. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!