Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék olyan szakállat...

Szeretnék olyan szakállat mint Conchitának van, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jól néz ki, de neki könnyű... én meg nő vagyok, van icipici bajszom, de elég világos, az államon is csak max 10 szál sötétebb szőr van. Mit tehetnék hogy több legyen, dúsabb, sötétebb?
2014. jún. 5. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy férfi.
2014. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Ugye azt nem kell mondanom hogy ez a koncsíta egy szándékos provokáció, és nem valós egyéniség vagy sztár? A conchita spanyolul puncit jelent, a wurst meg németül virslit, azaz fütyinek is mondják a szlengben. Remélem gyorsan elfelejti mindenki ezt a nagy sz@rt.

Egyébként gyanús h a kérdés is provokatív.

2014. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemár basszus ez most komoly? Nő létedre szakállat akarsz? Amúgy szerintem van egy kis arabos beütése azok meg aztán szőrösek.
2014. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

A Wurst valóban virslit jelent, de én még nem találkoztam olyan némettel, aki azt a farok szleng megfelelőjeként értelmezte volna. A Wurst a németben nem szleng a péniszre, ahogy a tail sem az az angolban, pedig a magyarban igen.


Egyébként szedj tesztoszteront, vagy lehet kapni ilyen műszakállakat, ragassz olyat, vagy ha ügyesen sminkelsz, azzal is megoldható.

2014. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neeeee! Ezen már csak nevetni lehet X"DDDDDDDDDDDD
2014. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kini :)) válasza:
remélem, hogy ez vicc :D
2014. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!