Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miskolciak, a Platán Szolárium...

Miskolciak, a Platán Szolárium az Avason milyen szolicsövekkel dolgozik, mert a barnítás nem az igazi?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy tegnap voltál a barátnőddel, aki szintén Avasi???:):)
2014. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én már szinte minden Miskolci szolit kipróbáltam, 2x voltam a Platán szoliban is, kipróbáltam 2 gépet. Azt írták, hogy csokicső van, de amit én láttam az biztos, hogy nem csoki emblémás cső volt. Úgy jutottam oda, hogy az egyik barátnőm mondta, hogy ez a Corvin utcai Chokolate Brown szalonnak a másik boltja az avason, de az egyből kiderült, hogy koppintás, amit lehet lemásoltak, de az interneten sincs fönt, mert a Corvin utcai szoli az Chokolate Brown hálózat tagja, ez a szoli pedig nincs fent az oldalon. Amúgy az alkalmazott kedves volt nagyon, meg aztán nekem is közelebb van, de bérletemmel az biztos, hogy maradok a Corvin utcában, mert ott sokkal több és komolyabb gépek vannak és a barnulás is sokkal tutibb volt, ráadásul ott garantáltan csokicső van és az a legjobb szerintem. Ezt tanácsolom neked is, ha nem vagy elégedett a barnaságoddal. Puszi! :-x
2014. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platán Szolárium válasza:
Sziasztok, a Platán Szolárium tulajdonosa vagyok. Először is nem védeni akarom a mundért, mindenki ott szoláriumozik ahol a legjobbnak tarja az eredményt és elégedett a kiszolgálással. Azért írok, mert néhány dologban tévedtek. A Platán Szolárium nem a Corvin utcai szolárium "másik boltja", teljesen különálló vállalkozás. Mi úgy alakítottuk ki a szoláriumcső választékunkat, hogy abból mindenki megtalálja a bőrtípusának legmegfelelőbb csövet, így van Chocolate Brown Csokicsövünk is (ezek kiváló minőségű turbo gyorsbarnító szoláriumcsövek, természetesen a magyarországi hivatalos Chocolate Brown forgalmazótól), de van Coffee Love szoláriumcsövünk (mélybarnító csövek, a világosabb bőrtípushoz illetve a kezdő szoláriumozóknak) és Cosmedico 10K100 prémium szoláriumcsövünk is ("aranybarna" mélybarnító szoláriumcső, a legkedveltebb csövünk). Fekvő gépeink klímával vízpermettel, álló gépeink vibrotrénerrel szereltek. Természetesen a zene alapfelszereltség minden gépben. Kellemes barnulást mindenkinek!
2014. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!