Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csunya az arcom, sebes...

Nagyon csunya az arcom, sebes anyajegyes es pattanasos. Szedek gyogyszert, de mindig csunya, mert sebesre nyomkodom, de igyekszem nem piszkálni. Mit csinalhatnek meg? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 7. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj hozzá!Menj el kozmetikushoz,ő rendbe tesz és ellát tanácsokkal.
2014. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jartam sokaig de utaltam

kozmetikus utan napokig sebes volt mindig az arcom,ennel is jobban

Probaljam meg megint?

2014. jún. 7. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,de akkor keress másik kozmetikust,ha nem volt jó az előző.Erre nagyon vigyázz,mert pigmentálódhat.
2014. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kozmetikushoz ne menj mert azok csak nyomkodják amitől persze hogy sebes leszel.

Nekem nagyon sok pattanás jött ki egymás mellett hirtelen és bevoltak gyulladva. Két lehetőség van vagy elmész bőrgyógyászhoz ő ír neked rákrémet vagy próbáld ki a mézet.

Én mézet kentem rá vékonyan rákened és hagyod hatni fél-egy órát majd langyos vízzel lemosod. Ha bevan gyulladva a pattanásod akkor előszőr leviszi a gyulladást majd szépen lassan eltünik a patti. Én mindenféle kenőcsőt használtam semmi nem vált be végül így kipróbáltam a mézét is mert neten olvastam, hogy ez is használ és igen ez használt a legjobban.

2014. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:)
2014. jún. 10. 21:04
 6/6 anonim válasza:

teafa olaj

Nekem anyum adott egy kis üveggel azóta alig vannak pattanásaim.pár napon keresztül bekentem este pár cseppel és úgy aludtam.reggel meg este pedig jó alaposan megmosom.ami fontos hogy a teafa olaj 100 százalékos legyen

2015. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!