Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyantáról vélemények?

Cukorgyantáról vélemények?

Figyelt kérdés
Kezdem unni a borotválást és kellene vmi hatásosabb dolog. A cukorgyantával milyen eredményt érek el és hogyan kell elkészíteni?

2014. jún. 7. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább készen vedd meg,mert nagyon nehéz eltalálni az arányokat.De az a tapasztalat,hogy a bolti is gyenge.
2014. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég macerás elkészíteni, googlezz rá, van sok helyen recept, video is. Nekem kb 10-ből egyszer sikerült. Hatásosnak hatásos volt, de használni is nehéz. SZóval én inkább gyantamelegítőt vettem meg hintőporos patront bele, az is épp olyan jó csak nem kell vacakolni vele.
2014. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elkészíteni nekem sem sikerült még, de a készítőtől veszem, és meg vagyok vele elégedve. nem viszket a lábamszára utánna, ha használtam, mint például a borotva után. havonta egyszer elég használni . ha gondolod privátban megadom a gyanta eladó email-címét és rendelhetsz tőle.
2014. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó! Hol veszed(település) és mennyiért? Otthon akartam megcsinálni de olvasva a kommenteket lehet nem lesz bátorságom nekiállni...
2014. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én megcsináltam magamnak elsőre sikerült :) ha túl híg azon könnyű segíteni szoba hűmérsékleten szilárd, kicsit melegíteni kell
2014. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!