Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fehér ember le tud annyira...

Egy fehér ember le tud annyira barnulni, hogy cigánynak nézzék?

Figyelt kérdés

A kérdés nem rasszista, pusztán érdeklődöm.

Tehát: egy teljesen fehér európai ember képes-e annyira lebarnulni, hogy cigánynak nézzen ki? Mindenféle barnítókrém, szulárium nélkül, csakis a napon.


És bocsi, ha rossz a téma, más ötletem nem volt, hogy hova rakjam..:D



2014. jún. 7. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem tud, csak akkor, ha alapban kreolos a bőre. :)
2014. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát szerintem annyira nem lehet, én is elég barna vagyok nyáron, de attól, hogy cigánynak nézzenek elég messze állok szerintem :D
2014. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Persze. De ahhoz a többi színének (haj, szem) is hasonlónak kell lenni, hogy utána úgy fessen.
2014. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Simán. Főleg, ha egész nyáron a napon dolgozik az illető, pl. a földeken.
2014. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, én max pecsenyévé sülnék a hajam meg kiszőkülne :). Aki kreol, sötét hajú, az igen, bár az arcvonások alapján lehet hogy meg lehetne különböztetni.
2014. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sowilo ***** válasza:
78%

A cigány kinézetet nem egyedül a bőrszín adja. Minden emberfajtának megvannak a saját jellemzőik arcvonások, testalkat, szem, haj, hangszín stb tekintetében. A bőrszín csak egy dolog.


Tipikus példa Michael Jackson. Miután kihipóztatta magát, úgy nézett ki mint egy fehér ember? Nem. Úgy nézett ki mint egy fehér bőrű néger.

2014. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Michael Jacksonnak vitiligo nevű bőrbetegsége volt, mint több százezer embernek mai napig, te nyomorék. Bocsánat.:)
2014. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sowilo ***** válasza:
83%

Akkor ezek szerint félreinformáltak, úgy tudtam, valami műtétet csináltatott.


Egyébként nincs vele semmi bajom, te nyomorék.

2014. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
"Akkor ezek szerint félreinformáltak, úgy tudtam, valami műtétet csináltatott. " Semmi baj, ezt teszi velünk a média.
2014. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze!
2014. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!