Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf Perfect mousse...

Schwarzkopf Perfect mousse 1200 (világosító) tapasztalatok? Kezdő hajfestő!

Figyelt kérdés
szőkésbarna hajam van, világosítani fogja? Nagyon nagy az eltérés ez és az 1000 (gyöngyszőke) árnyalat között? Ti rajta mernétek hagyni a hajatokon a használati útmutató szerinti 45 percig? Nem sok az? Kezdő vagyok a témában... Minden rendes választ előre is köszönök!

2014. jún. 7. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy habállagú drága vacakkal akarod tönkretenni a hajad? Kb csibesárga lesz tőle. Mi lenne a célszín? Fodrászkellékesben vegyél valami jófajta festéket inkább. A habállagú sose jó.
2014. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első kommentelő gondolom mivel rossz a véleményed róla nem használod. Én használom a habállagúval sokkal könnyebb festeni mint egy fodrászkellékesben vettel. Hozzáteszem a habállagú sokkal nagyobb hajra elég mint egy sima hajfesték.

Rendesen befogja, nekem is olyan hajam van mint neki és én is azzal festem én megvagyok elégedve vele.

2014. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz véleményt pont erről az árnyalatról, érdemes elolvasni.

2014. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

fél éve használtam leírom az eredményt, hátha valaki olvassa:

Csak felül szívta ki a hajam (pitypan/tejföl keverékére) alul meg maradt ugyanolyan! Rá kellett festenem :/ Azóta mást használok és nagyon tetszik. :)

2014. dec. 6. 10:10
 5/5 rhoda válasza:
Kérdező. Mit használsz/ használtál ami bevállt?
2015. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!