Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám magamról leszedni...

Hogy tudnám magamról leszedni a barnító krémet?

Figyelt kérdés
16/L Tegnap elég sokat napoztam és szépen barnultam is de a karom belső felével (tipikus, soha nem barnul) nem voltam elégedett ezért azt bekentem barnító krémmel. Ami persze megfolyt így most narancssárgás és eléggé látszik. A tenyeremről már ne is beszéljünk, mintha téglaporba nyúltam volna. Kegyetlenül néz ki, szeretném minél előbb leszedni. Milyen ötleteitek vannak? A válaszokat előre is köszönöm :) sürgős lenne
2014. jún. 8. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrradír.
2014. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Áztasd ki a kezed melegvízben utána bőrradírral kezd el erősen dörzsölni.
2014. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek a többiekkel, bőrradír. Ha nincs otthon, akkor sikálhatod házi radírral is, olívaolaj+só vagy cukor, vagy csak tusipamaccsal. Csak a bőr felső rétegét színezi el az önbarnító, pár nap alatt magától is lekopik ám.
2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a karomról már sikerült eltávolítanom, de a tenyeremmel még elég rendesen kell küzdeni:(
2014. jún. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!