Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 14-15 évesen befestetem a...

Ha 14-15 évesen befestetem a hajamat pár éven belül milyen állapotban lesz?

Figyelt kérdés
Most barna hajam van és ugyanúgy barnára szeretném festetni csak valamilyen más árnyalatúra. Kb. 20 év múlva milyen állapotban lesz? Száraz lesz és töredezett? Vagy úgy aránylag elfogadható állapotban marad? Tapasztalatok?

2014. jún. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

nem fog neki jót tenni

de ha nem szőkíted és jó minőségű festéket használsz meg néha raksz rá vmi pakolást vagy olajat, nem lesz különösebb baja

2014. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez a lényeg: "barna hajam van és ugyanúgy barnára szeretném festetni" :D


más árnyalat? hmm, csináld, úgyse beszél le róla senki :D

2014. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem tenném.. Ha egyszer festeted vagy mindig kell vagy eltűröd a lenövést.. Inkább ne festesd még nem muszáj.
2014. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem pont 14-15 évesen volt festve,vörösre mondjuk a barnából,ki akartam próbálni. én másfél év után befejeztem,hagytam teljesen lenőni,utána nem vettem észre h más lenne a hajam,a festett rész volt egyedül sprődebb,de csak amikor már rég nem festettem. a barnáról barna lenövés amúgy sem vészes,ha mégse tetszik hagyd lenőni,ne fesd örökre ha nem jó. kipróbálni ér. :D 20 év múlva biztos nem ez lesz ami meglátszódik a hajadon. :D
2014. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lesz vészes. a fekete festék ami legjobban roncsol
2014. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 éve festem és szőkítem a hajam, volt már minden színű, ennek ellenére semmi baja, mivel rendesen ápolom is.
2014. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!