Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek 43 évesen befoghat...

Szerintetek 43 évesen befoghatom két csurkába a hajamat?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondja, hogy nagyon kislányos és nem szereti ha két csurkába fogom a hajam. Pedig úgy csinálom, hogy ne álljon ki így két oldalt, hanem inkább hogy a fejemhez simuljon. Szerintetek nem ciki 43 évesen így hordani a hajamat? A férjem 13 évvel fiatalabb nálam és nem kedveli rajtam a nagyon kislányos dolgokat. Pedig nem azért csurkázom be a hajam, hogy fiatalabbnak tűnjek, hanem azért, mert jól áll. Egy kicsit szélesíti optikailag a fejemet. Véleményeket várok.

2014. jún. 9. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Jó magam is 42 éves vagyok, és tapasztalatból mondom: elég idétlenül néz ki a mi korunkban. Én nagy ritkán 2 oldalt befonom, de már ez is nagyon gyerekes, és idétlen..(ezért viselem csak otthon)

Tudod vannak dolgok amik már nem nekünk való, és ez a hajviselet sem az.

2014. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Lécci fejtsd már ki mi az a csurka mert az életemben nem hallottam még ezt a szót
2014. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha jól áll,akkor miért ne?Hagyjuk már ezt a "mi korunkban"-t!Szerintem nyugodtan:)
2014. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

ez a csurkába kötni a hajam?

[link]


ez pedig a befonni a hajam

[link]

2014. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

aranyos ez a kifejezés, még nem hallottam:)))

Szerintem egy nagyon jó fodrászhoz menj el, és ő fogja tudni, hogy vágja, milyen frizurát készítsen, mi az előnyös az arcodhoz.

2014. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Ez aztán a jótanács!Vágassa le,akkor nem kell csurkába kötni:):):):)
2014. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
hát vágással formázza a frizurát- nem kell nulllással:)
2014. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Pont hogy azt írta,jól is áll neki!Akkor minek nyírbáljon bele egy fodrász?
2014. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerinte jól áll, a férje szerint meg nem - talán ki lehetne hozni egy olyan verziót, ami mindkettőjüknek tetszik - és ehhez szerintem szakember kell :)
2014. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem idétlenül néz ki, még az én korosztályomnak, huszonéveseknek is.
2014. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!