Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vehetném rá a anyáékat,...

Hogyan vehetném rá a anyáékat, hogy engedjenek nekem? Szőrtelenítés stb.17/L

Figyelt kérdés

Nem szőrteleníthetek, most így nyáron elég gáz. Titokban vettem epilátorts is, de nem tudom mikor használni, hogy ne vegyék észre. Nem festhetem a körmömet, pedig nagyon szeretném, mert k.rvás.

A másik, hogy itt a nyár és szeretnék szoknyát hordani. A barátnőimnek nagyon sok szép egyberuhás szoknyája, maxija van és nagyon szeretnék egy ceruzaszoknyát is, de nem engedik. Az a bajom, hogy az összes nadrágom nagy rám, mert anya nem enged feszülőset, meg nagyon kicsit fogytam is.


2014. jún. 9. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Szőrtelenitesz aztán kész. Hogy miért? Mert lecikiztek a suliban aztán slussz.

Mi az a ceruzaszoknya?

2014. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Menj el egy barátnődhöz egy csajos napot tartani:

Szedd le ott a szőrt, menjetek el plázázni és VISSZAFOGOTT szoknyákat vegyél, így talán anyukád is rájön hogy ügyelsz arra, hogy ne nézz ki kurv*san.

Ès beszélj vele, hogy sokkal higénikusabb ha nem vagy tiszta szőr mindenhol, és már érettebb vagy mint a mai 13 évesek, így ügyelsz a megjelenésedre (pl h nem pi*saruhákat veszel föl)

2014. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Anyukádék nem dolgoznak soha,hogy mindig otthon vannak?!
2014. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ilyesmi szoknyát értek ceruzaszokny alatt: [link]

Mindig itthon vannak, amikor én.

2014. jún. 9. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem kell rávenni semmire. Rólad van szó, akkor szőrtelenítesz amikor te akarsz, ezt senki nem tilthatja meg, főleg nem egy 17 éves lánynak... nem vagy kisgyerek már. Csináld és kész. Nem kell bejelenteni. Szoknyát vegyél magadnak, ha szüleid nem vesznek...
2014. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rövidnadrágban eléggé feltünő, ha nincs meg ami szerintük kellene még oda... :)

De leszedem, mert zavar és beszólnának érte.

Ami pénzt kapok az elmegy kajára stb.

Félek tőle, mert vannak módszereik, ha nem engedelmeskedek. Sajnos, ez van.

És a körömfestés?

2014. jún. 9. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Menjél be a szobádba és kezdj el epilálni.Inkább a szüleid szidjanak le, minthogy az utcán kínosan érezd magad a szőr miatt.
2014. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom, szegénykém :(

Nekem valahogy Stephen King Carrie-je jutott eszembe hirtelen. Remélem, nem vernek, nem zárnak be vagy ilyesmi... Mert írtad, hogy "vannak módszereik ha nem engedelmeskedsz".

Mondd meg nekik, hogy kicsúfoltak a szőr miatt, kinevettek, hátha ez segít.

A szoknyásat szerintem úgy tudod "felvezetni", ha kölcsön kérsz egy-egy ruhadarabot a barátnőidtől. Hátha akkor látják, hogy normális ruhákat szeretnél hordani, nem ribiseket.

A körömfestés... Hát, azt szerintem hagyjad, ha nagyon odáig vannak a szüleid. Nem olyan fontos az, mint mondjuk a szőrtelenítés. Nem is tesz jót a körmöknek, meg ha elhanyagolod, akkor csúnya.

2014. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress régi fényképeket anyukádról és ha találsz miniszoknyásat, azt dugd az orra alá.
2014. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szegénykém nagyon sajnállak! Amit a többiek irtak az igen joo
2014. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!