Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok pattanasom es...

Nagyon sok pattanasom es mitteszeim vanak, mitt tegyek?

Figyelt kérdés

Mar ben tudom kihez forduljak, valamikor sirok is az arcom miatt mert minden nap patanasos fejjel megyek suliba 14 éves lány létemre:( (nekunk még tart a suli 2 honapig)


Mitt hasznaljak hogy eltunthesem az arcomrol?


Gondotam mar azon is hogy elmegyek egy kozmetikushoz de nem nagyon tudok angolul beszelni hogy megértse mi a bajom es az a masik hogy nem tudok kivel elmeni szoval ezt elis felejthetem.

Nem akarok Patanasos fejjel suliba meni , ez elveszi a kedvemet attol is h a barataim kozelében legyek, inkabb egyedul vagyok tobbszor.



2014. jún. 9. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:
alapozni nem nagyon szeretem magam mivel aztmondjak hogy attol roszabb..de nincs mas valasztasom valamikor, a tobiek meg ezzert legtobbszor lenéznek :(
2014. jún. 9. 20:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász kellene, nem kozmetikus.
2014. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ugyanugy oda se tudnék. Valami jo krémet vagy valami gyogyszert nem tudnatok ajanlani?
2014. jún. 9. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne zabálj tejet, cukrot, és zsírt. Ennyi.
2014. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudom és ezert nem kerdeztem azt hogy mit ne egyek!! ha a kerdesre nem tudsz valaszolni akor nem is kell valaszolni. koszi
2014. jún. 9. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
medinaturalnak vannak teafaolajos termékei, nekem azok váltak be
2014. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszoltam. Ha egészséges vagy belül, az leszel kívül is.:) Helyes táplálkozás nélkül örökre ronda lesz a bőröd.
2014. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mitesszerek ellen rendszeres arctisztítás kell, főzöl egy kamillateát, gőzölöd felette az arcod, majd tiszta(!!) kézzel kinyomkodod a mitesszereket, aztán fertőtleníted patikában kapható bőrfertőtlenítővel.

Pattanások ellen egészséges életmód kell, viszont 14 évesen a hormonok miatt is kijönnek, azzal nincs mit tenni, majd elmúlik. Amik kijöttek azokat ne piszkáld napközbe, mosd reggel és este az arcod teafás szappannal (bioboltból vagy Rossmann), ha kinyomsz egy pattanást akkor mindig fertőtlenítsd utána. Ez fontos.

Alapozót is használhatsz csak jó fajtát, például ajánlom a Bourjois 123 alapozót, jó fajta, nem árt, de azt is alaposan le kell mosni amint hazaérsz. Korrektor pedig a pattanásokra jó is lehet, vannak szárító hatásúak, és el is fedik ugye a csúnyaságokat.

2014. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A patikában van az Akneroxid. Nekem maga a megváltás volt. A pattanások nem voltak pirosak ( csak minimálisan ) és mivel szárító hatása van,néhány hét után nekem látszodott a külömbség. Csak ajánlani tudom ;)
2014. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!