Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eltüntethető valahogy a...

Eltüntethető valahogy a narancsbőr?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem!De úgy hallottam, hogy a szoli jó rá(halványítja, mert barnulsz)!Meg ha sportolsz az is jót tesz neki!

De nagyon drága kezelésekkel biztosan meg lehet tőlük szabadulni!


20L Nekem is van egy kicsi a combomon és amióta szolizok azóta alig látszik!

2010. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló! Szerintem te a striára gondoltál. A narancsbőr persze, hogy eltüntethető. Nekem is előszokott jönni, ha felszedek pár kilót. De aztán egészséges étkezéssel, tornával, sok folyadék bevitellel elmúlik. Krémmel is szoktam kenni, nem tudom, az milyen mértékben segít rá, de azoktól csodát nem lehet várni, ha azt a 3 dolgot nem tartja be az ember, amit felsoroltam. Szóval kitartás, el fog az tűnni, nekem is mindig elszokott.
2010. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Eltüntethető, komplex kezeléssel: táplálkozás, mozgás és cellulitmasszázs együttesével. Tudok segíteni, írj e-mailt.
2010. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!