Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz tapintású, szőkített...

Száraz tapintású, szőkített hajat ha befestetek tápláló hajfestékkel barnára/s. Szőkére akkor javul az állapota vagy nem lesz se jobb, se rosszabb?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van,eredetileg sötétszőke.Régóta volt benn melír,és kétszer volt szőkítve,egyszer Alfaparf festékkel,másodszor pedig szőkítőporos koktéllal.A festék után nem vettem észre minőségi változást a hajam állapotán,de mivel szőkébb hajat szerettem volna ezért rakta rá a koktélt a fodrászom, most viszont kicsit Barbie haj tapintása van,de csak a végének.Nem is kell mondjam,hogy eléggé megbántam.Ha azzal jót teszek a hajamnak akkor befestetném valamilyen ápoló hajfestékkel,s.szőkére vagy barnára és vágatnék a végéből(pedig növesztem).Vajon ez javítana bármin is,vagy ugyanúgy száraz lenne a vége?Nem szeretnék többet a szőkével kísérletezni,esetleg ombre hatásúra is gondoltam hogy csak a tövétől a közepéig festetném barnára.

2014. jún. 14. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hajad minőségén csak ront az újra festés.
2014. jún. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti 2x kókuszolaj pakolás és gyönyörű lesz a hajad:)
2014. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A festés csak árt, tápláló hajfesték pedig nem létezik, attól hogy 3 csepp olajat tesznek bele meg gyógynövényeket még nem lesz jobb semmivel.

A hajad szőkítve volt, ezért lett ilyen, kicsit javít rajta a kókuszolaj, de helyre nem hozza az sem, és semmi más sem. Majd ha lenő a szőkített rész akkor szép lesz újra és puha.

2014. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindig használok kókuszolajat,meg keratinos pakolást és hajmosás után még L'oreal hajolajat...szóval tényleg figyelek a hajamra,kiskorom óta növesztem,de már lassan összeáll a vége a sok olajtól és így is érdes.gondoltam levágatom melegollóval a száraz részt
2014. jún. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!