Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban és leghatásosabban eltüntetni a pattanásokat és a mitesszereket?

Figyelt kérdés
Nincs belőlük túl sok az arcomon, de ezek is nagyon idegesítenek. Mit csináljak velük? Reggelente tonikkal szoktam tisztítani a bőrömet, este meg mitesszerek elleni bőrradírt teszek rá. Illetve most elhatároztam, hogy nyáron megpróbálok minél kevesebb alapozót/BB-t tenni rá, illetve annál többször napozni. Még mit csináljak vele? Bolti és házi megoldások egyaránt érdekelnek.

2014. jún. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak natúr szappannal moss arcot reggel és este. Természetes szereket használj, ne bolti kencéket, bőrradírnak heti egyszer cukor vagy tengeri só megteszi. A sok a mitesszer akkor gőzölés után tiszta kézzel nyomkodd ki őket, majd fertőtleníts.

Étkezz és élj egészségesen, ez nagyon fontos.

2014. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem az a jó ha reggel meg este főleg éjszakára megmosom szappannal aztán bekenem kicsit vizesen krémmel.néha bőrradír is kell de sztem nem minden nap. ha nem kenem be sokkal zsírosabb lesz mert a szárazság ellen neki áll olajat termelni. de menzesz előtt akkor is jönnek patik.
2015. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én reggel és este sima szapannal megmosom az arcom.. bőrradírt is használok párszor(amikor jut rá időm).. nekem a zink kenőcsöt ajánlották, ami szépen szárít,nekem bevállt(mivel zsírosabb bőröm van) amióta használom, jó ha kijön 1-2 kisebb pattanás,de vigyázni kell vele, mert ha nem kened el jól, hámlat a bőröd tőle.. :)
2018. márc. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!