Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szökítöporral szeretnék...

Szökítöporral szeretnék világositani a hajamon mi szükséges hozzá és hogy kell használni mivel kell keverni?

Figyelt kérdés
Ammoniamentes szökítöporral csinàlnám de nem tudom hogy kell használni mit kell hozzà keverni ilyesmi és kell hozzá hidrogén peroxid? Sötétbarna természetes hajam van légyszi segítsetek irjatok meg hogy kell
2014. jún. 15. 10:27
 1/3 Deliverance ***** válasza:
Nézz körül a drogériákban, én egy fajtát használtam csak, de ahhoz kell a hidrogén-peroxid. A használata könnyű, és részletesen le van írva a dobozára.
2014. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6, 9, vagy 12% oxi kell hozzá, attól függ mennyit akarsz világosítani a hajadon. De fodrászkellékesben veszed ott tudják majd mi kell és mennyi a porhoz. Szőkítés után festeni is kell, szóval festéket is vegyél, különben csibesárga hajad lesz.
2014. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi:))mennyire roncsol az oxi?
2014. jún. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!