Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megmondjátok utólag a fodrászn...

Megmondjátok utólag a fodrásznak, ha nem tetszik a végeredmény? Ha igen mit szokott szólni?

Figyelt kérdés
Nincs szerencsém a fodrászokkal,már többször megfogadtam,hogy többet nem megyek,de azért ezt mégsem lehet.Most azt hittem végre rátaláltam egy jónak mondhatóra,illetve olyanra,aki meg tudja csinálni az elképzelésemet.Rá kellett jönnöm,mégsem.Tegnap voltam,akkor tetszett,de aztán itthon tünetesebben átvizsgálja az ember és a látszat csalt,ez így nem jó,nem az,amit kértem/elképzeltem.Megbeszéltük megint,hogy fél év múlva mehetek újra,de már ide sem szeretnék többet.Ilyenkor mit illik,vagy mit nem?Szerintem az se jó,ha megmondom a frankót-mert megsértem,de az sem,ha csak úgy nem megyek többet,mert az meg olyan,mintha nem lettem volna őszinte,vagy nem is tudom.Köszi bármi tanácsot!

2014. jún. 15. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerült még megtalálnom a tökéletes fodrászt.

Egyszer az egyik annyira rövidre vágta a hajam, hogy miután hazaértem és a tükörbe néztem, sírtam. :D Utólag persze vicces, de akkor nagyon el voltam keseredve.

Én egészen egyszerűen nem megyek vissza az adott fodrászhoz. Van úgyis rengeteg kliense, hogy nem is fog emlékezni rád. :D

2014. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy hirtelen mi nem tetszik a hajadon.

Lehet hogy csak nem tudod úgy megformázni mint egy fodrász, ami nem meglepo, de nem teljesen a fodrász hibája.


Azért látni a vendégen. Ha fancsali képet vág akkor nem tetszik, ha csillogó szemmel tapogatja a hajàt akkor tetszik.



Sokszor nem lehet megvalósítani a hozott anyagból amit a páciens megálmodott.


Mielőtt vki félreérti NEM vagyok fodrász.

2014. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Honnan kellene rájönnie, hogy mit csináljon legközelebb másként, ha nem mondom meg neki?
2014. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1! Ilyet már sajnos sokszor átéltem,lehet,hogy nem sírtam,de nap mint nap láttam a tükörben,amit nem akartam és nem jó érzés.Egy nőnek a haja nagyon meghatározó.

2-esem! Igazad van,de mivel már annyiszor megjártam,tökéletesen tisztába vagyok a szakszerű kifejezésekkel,mert alaposan utánanéztem már ennek,hogyan lehet érthetően kifejezni egy fodrásznak a mondandódat.Nálam tehát ez a verzió sem állhat már fent.

3-asom!Most voltam másodszor.Eleve úgy kezdtem az egészet,hogy mit csináljon ugyanúgy,mit a múltkor -ez az,amiért adtam még 1 esélyt- és mit csináljon másképp.Ami miatt konkrétan visszamentem,mert azt ugye a múltkor jól csinálta,azt most NEM úgy csinálta és amit meg kértem,hogy NE,az mégis olyan.

Szóval?

2014. jún. 15. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Nem is írtam olyat hogy a fodrász nem érti meg hogy milyen hajat mondanál.

A hármas válaszodhoz meg annyit hogy ha félévente mész fodrászhoz,meg amúgy is akkor látott másodjára,akkor honnan kéne tudnia hogy mi volt fél éve?

2014. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na úgy döntöttem,nem szólok.Úgyse hinném,hogy azt mondaná,ingyen kijavítja.Egyébként meg tényleg (most volt ez telefontéma) még bármikor dönthetek úgy,hogy mégis elmegyek és kap mégegy esélyt,ha ahova legközelebb megyek rosszabb lesz.:) Ezt látom a leglogikusabb lépésnek.

Ennek csak annyi a hátulütője,hogy látni fogja,hogy máshol is voltam és ezt nem tudom,majd hogy mondjam úgy,hogy ne sértsem meg,de ez még a jövő zenéje végülis...persze ha erre van ötletetek,azt is szívesen hallgatom.Köszi!

2014. jún. 15. 11:56
 7/14 A kérdező kommentje:
5-re: tudta mi volt féléve,ne viccelj már.Ha láttam volna,hogy nem emlékszik,akkor addig magyarázom míg azt látom,hogy tudja miről beszélek.Dehát tudta.Közben még szóltam is,hogy nem úgy vágja a végeket,mint a múltkor "pamacsosra",hogy az Ő szavával éljek.Erre közben azt mondta,hogy ezt most mittudomén miért nem úgy csinálja.Amire már kellemetlen lett volna harmadjára is elmondani,hogy dehát külön kértem.Mindegy,tényleg nem ide fogok menni legközelebb.
2014. jún. 15. 12:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Eleget beszéltem már a fodrászoknak, egyik sem azt csinálta soha amit kértem tőle. Többször volt hogy nem is fizettem annyira nem azt csinálta. De még ebből sem tanulnak. Nem értem.

Mostmár ha új frizura kell beütöm a youtube keresőbe és videó alapján tökéletesen megcsinálom magamnak. Ajánlom másoknak is.

2014. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen extrém hajakat kértek ti? :D
2014. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Extrém? :)

A legtöbb azt se érti, hogy "vágjon le belőle 2-3 centit és a végét egyenesen!".

2014. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!