Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben hol van olyan...

Debrecenben hol van olyan fodrász, akinél nem olyan drága egy hajvágás?

Figyelt kérdés

Kit ajánlanátok? Mennyibe kerül nála a hajvágás?

Akihez eddig jártam, nagyon drágán dolgozott.


2010. jan. 3. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontos címet nem tudok, mert nekem is ajánlották, én eddig 3000ért vágattam a hajam mosással együtt, de a hortobágy utcán valamelyik emeletes ház alatt van egy, és elvileg ennyiért már fest is, olyan két és fél ezer körül van a vágás.De menj el és kérdezd meg, az nem kerül semmibe:)
2010. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ijj már nem emlékszem, de arra igen, hogy korrekt áron dolgozik:)


A Csokonai Vitéz mihály gimi után...a 31-es busz jár arra..., ahogy kifordul a kartács utcára, leszálsz átmész a kereszteződésen és egy sárgás panelnél! Zsuzsa fodrászat:)

2010. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az Ajtó utcára járok,vágás szárítás 1800 ft.
2010. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3000 ér?? az sok :D

nekem 1500 ért vágta most egy csaj, de sajnos nem tudok címet mondani,mert bátyám fodrásza és házhoz jött. De majd megérdeklődöm a dolgokat.

2010. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!