Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcradír vagy más házi praktik...

Arcradír vagy más házi praktika pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Olyan sok mindenről olvasok neten, nektek mi vált be? :)

17L



2014. jún. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód/étkezés a legfontosabb. Ne használj bolti kencéket, arcápoláshoz bioboltban vásárolj.

De azért nem mindegy mi okozza a pattanásokat, én kenhettem bármit magamra, nem használt, mivel hormonokkal vannak a gondok, azt kell kezelni. Barátnőmnek meg rossz fogai miatt voltak pattanásai.

2014. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ami bevált: Reggel-este Alverde iszapos arclemosóval arcmosás, este Alverde Men krémfluid (mattító, mitesszercsökkkentő hatású krém, hetente kétszer este leradírozom Alverde Men radírral a bőröm, egyszer Nivea mitesszereltávolító tapaszt használok, utána áttörlöm a bőröm Rossmannos Altapharma teafaolajjal. Úgy csinálom, hogy egy vattakorongot megvizezek, és 3-4 csepp olajat teszek rá, aztán az egész arcom áttörlöm. Ez összehúzza a pórusokat, és fertőtlenít. Sajnos már lassan a mellkasom és a hátam is kezd pattanásosodni szintén hormonproblémák miatt, de azért az arcom még tűrhető.
2014. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, odafigyelek arra, hogy kevés cukor és szénhidrát jusson a szervezetembe.
2014. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Radírozás,tisztító maszk és egy pattanás elleni ecsetelő.
2014. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!