Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zavarja a férfiakat a narancsbőr?

Zavarja a férfiakat a narancsbőr?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez több dologtól függ:

1. Milyen a pasi? Az az igazság, hogy a legtöbb férfi azt sem tudja, hogy mi a jó fene az a narancsbőr :)


2. Függ a narancsbőr állapotától. Attól, hogy milyen stádiumban van. Mikor látszik? Csak ha összenyomod a bőrt, vagy akkor is ha fekszel, esetleg már akkor is, ha állsz?


3. (A legfontosabb) A nő mennyire hívja fel rá a férfi figyelmét? A helyzet az, hogy (mint már írtam) a legtöbb férfi nincs is tisztában azzal, hogy látott már narancsbőrt :) Vagy az is lehet, hogy természetesnek veszi.

Ezt figyelembe véve a legtöbb esetben maga a nő hívja fel a figyelmet a problémára: takargatja magát, elhúzódik a a "narancsbőr" felé közeledő érintés elől, netán még szóvá is teszi: "Na nézd már apukám, mekkora hátsóm van... Na és még rajta ez a narancsliget is..." :)


Ez viszont nagy hiba, mert a legtöbb pasi nem kritikus szemmel nézi a nőt, hanem vágyakozva.

Ha meglátnak egy feneket, akkor az első gondolatunk nem az, hogy "Na basszus, a szülinapjára biztos narancsbőr elleni krémet fog kapni", hanem az, hogy "Ahhham, alig várom, hogy megérintsem" :)

Ha nem is vagy elégedett magaddal, akkor arra azért nagyon oda kell figyelni, hogy a párod előtt ne kritizáld magad. Ha szeret, úgyis vígasztalni próbál majd: "Ó, szívem, nem is látszik semmi, és különben is nekem így tetszel". Ez igaz is, de a nő úgysem hiszi el. Végül addig mondogatja a férfinak, hogy végül ő is elgondolkodik, hogy tényleg lehet ott valami probléma, ha már ennyit emlegeti...


Nekem ezek a tapasztalataim. Össze lehet futni persze nagyon krititkus férfiakkal is, de a legtöbb esetben a nők hozzáállásán múlik a dolog.

2010. jan. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Tök iagazd van! :) én is pont így tapasztalom. Nekem is van egy kicsi ( pedig nem adtam rá okot hogy legyen.. ha lehet így fogalmazni:D no cóla stb no édesség stb... szar..de most mit lehet csinálni.:) Próbálom elfogadni. egész jól haladok. )


Szóval, hajrá! :)

2010. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!