Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyíttatni szerettem volna...

Eszti38 kérdése:

Vékonyíttatni szerettem volna a szemöldökömet. Most a szemöldök felett úgy mond elkékült és elvastagodott a bőr. Ezt csak alapozó segítségével tudom halványítani. Netán van valami okos pénztárca kímélő megoldást?

Figyelt kérdés
Az interneten nem találtam semmi okos megoldást.Bármilyen segítség jól jön.

#Zavaró!
2014. jún. 17. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a "kék" az valójában nem fekete? Gondolom elkezdtek nőni a szőrszálak, csak még a bőr alatt vannak. Nem tudsz vele mit csinálni, majd ha kinőtt és a bőröd felszínére gyantáztasd, az "gyökerestől" eltávolítja a szőrszálakat.

Remélem segítettem, további szép napot, puszi! :-)

2014. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne szedd felülről a szemöldöködet, csak alulról és fogadd el a formáját.

Nekem ez gyulladásnak tűnik.

2014. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez évek óta problémát okoz.Igen a bőr alatt van az elszíneződés.Amikor
2014. jún. 18. 11:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Évek óta probléma.Hiába szedem ki,újra és újra kinő.A bőr alatt elszíneződött.Begyulladva nincs.Csupán esztétikailag csúnya.Mert még az alapozó se segít,csak ideiglenesen.
2014. jún. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!