Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszakérhetem a pénzem ha a...

Visszakérhetem a pénzem ha a kozmetikában teljesen elcseszték a bőröm és nem gyógyul nyolc napon belül?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismertem egy lányt akinek elfertőzték a bőrét a kozmetikában. Az egész arca vörös pattanásos lett utána és még a nyaka alatt is. Ő nem kérte vissza a pénzt, mert a kezelés 3000 Ft volt, hanem a kozmetikussal fizettette ki a bőrgyógyászkezeléseket és gyógyszereket amiket kapott. Mindezek a költségek többszörösére rúgtak a kozmetikai kezelés árának.
2014. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem ilyen egyszerű.Bizonyítani kellene a károsodást,de azt nem tudod még.Sok embernek 8 nap után is látszik,keress másik kozmetikust.
2014. jún. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!